!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

                                                                                  
UPOZORNĚNÍ:

VE DNECH 17.8.-25.8. 2017 NEBUDE MOŽNÉ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ EXPEDOVAT OBJEDNÁVKY. Z TOHOTO DŮVODU VŠECHNY PŘIJATÉ OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENÉ AŽ 28.8. 2017.  OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE.

V PŘÍPADĚ NĚJAKÉHO DOTAZU VYUŽIJTE NÁŠ EMAIL:
 
info.uniexcom@email.cz.   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

 
                                                                 
                                                                           Informace k výkupu her:   


Pokud zjistíte, že hra kterou vlastníte, Vás již nebaví, nabídněte nám ji k výkupu a nenechejte ji doma v šuplíku znehodnotit. Hru od Vás vykoupíme za hotové nebo je možné také zvolit i odkup formou protiúčtu za nějakou jinou hru z naší nabídky (novou či bazarovou). V případě protiúčtu Vám nabízíme i vyšší výkupní cenu než za hotové.

Vykupujeme pouze hry originální a v plně funkčním stavu (drobné škrábance pokud nejsou na straně etikety nevadí, ale nevykupujeme disky prasklé či ohnuté).

Platformy her pro výkup: Playstation 3, Playstation 4, PSP, PSVita, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii, Nintendo WiiU, Nintendo DS a Nintendo 3DS.

Výkupní částka se stanovuje dohodou.Pro více informací nebo již s případnou nabídkou her nás kontaktujte na email: info.uniexcom@email.cz    

Budeme se Vám snažit v co nejkratší době na tento dotaz odpovědět. 
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Měna
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© nakupujizde