!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
  

Oprava disků CD / DVD / Blu-ray


  Profesionální oprava poškrábaných disků her, disků CD / DVD i Blu-ray.   

 

Co způsobuje, že některé disky nelze přehrávat?   


Nejčastější příčina toho, proč nelze disk přehrát, je poškrábaná spodní (nepotištěná) strana disku. Škrábance a vrypy na disku odrážejí a vychylují laserový paprsek, který touto stranou disku čte uloženou datovou stopu disku a pro přehrávač je pak obtížné držet stopu záznamu. Díky tomu začne přehrávání disku přeskakovat nebo se vůbec nepodaří disk spustit.


Jaké disky opravujeme? 

Disky CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD Video, Blu-ray, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii a daší.


Jakým způsobem disky opravujeme?  

Vlastníme profesionální stroj na opravu disků DG Devil od firmy TDR. V tomto stroji jemně odbrousíme velmi tenkou vrstvu ze spodní strany disku a posléze disk vyleštíme zpět do zrcadlového povrchu. To umožní laserovému paprsku opět hladce projít spodní vrstvou a disk lze znovu kvalitně přehrát.

                                               

 

Jaké disky jsou neopravitelné?  

Nelze opravit disky prasklé, zohýbané a disky s vážně poškozenou datovou vrstvou (např. poškrábané ze strany potisku disku).


Kolikrát je možné opravit tentýž disk?  

To především záleží na hloubce škrábanců. Při běžném opotřebení minimálně 20 krát.


Obchodní podmínky pro opravu disků:  

- Posouzení disků, zdali je oprava možná neúčtujeme.
- Prasklé, děravé a ohnuté disky k opravě nepřijímáme.
- Kompaktní disky opravíme do 5 pracovních dnů ode dne přijetí a následně Vám odešleme zpět dobírkou ČP nebo je možné osobní převzetí v sídle firmy.
- Garantujeme to, že disk bude od nás odcházet vyleštěn bez škrábanců (u značně poškrábaných a hlubokých škrábanců mohou zůstat na disku vlásečnicové škrábance, bez vlivu na funkčnost).
- Neručíme za plnou funkci disku, pokud je poškozen jeho datový záznam.
- Pokud se nám některý z Vámi zaslaných disků nepodaří uspokojivě opravit (budou i po opravě na disku velké škrábance, které budou mít vliv na funkčnost disku), nebudeme Vám za opravu tohoto disku nic účtovat.
- Firma UNIEXCOM Investment Group Czech Republik s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené opravou disků či pokusem o opravu disků, případně jejich ztrátou během dopravy.
- Disky přijímáme k opravě buď poštou (ne na dobírku) nebo po předešlé tel. dohodě v sídle firmy.
- V případě zaslání poštou, pečlivě disky zabalte a nejlépe pojištěné (pojištění zasílaných disků je v zájmu a zodpovědnosti zákazníka) zašlete na níže uvedenou adresu.
- Do zásilky přiložte průvodní dopis s počtem i popisem disků a také adresu pro zpětné zaslání.
- Pro případ potřeby rychlého kontaktu do průvodního dopisu napište kontaktní tel. číslo nebo emailovou adresu.
- Prosíme nepřikládejte do zásilky peníze.
- Hotovou zakázku Vám zašleme zpět na dobírku.
- Pokud shledáme nesoulad mezi obsahem balíčku a počtem uvedených kusů v objednávkovém formuláři nebo nějaké jiné problémy s objednávkou, budeme Vás kontaktovat ještě před zpracováním Vaší zakázky.


Ceník opravy disků: 

1-2ks disků je cena 50,-Kč/ks
3-5ks disků je cena 45,-Kč/ks
6-9ks disků je cena 40,-Kč/ks
10ks a více je cena 35,-Kč/ks
Dlouhodobá spolupráce cena dohodou.
 
Poštovné pro zaslání opravených disků zpět je 127,-Kč (na dobírku).


Disky k opravě zašlete na adresu: 

UNIEXCOM Investment Group Czech Republik s.r.o.
Zadní 114
Holohlavy
503 03

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Google +
Facebook
Měna
 
0
Měna
 
 
© nakupujizde